Pływać nauczymy każdego!
Nie samym sportem ...

ul. 3-go Maja 21          11 - 500 Giżycko

Rekrutacja 2020/2021 - zmiany 02.04.2020

Zgodnie z Zarządzeniem nr 303/2020 Burmistrza Miasta Giżycka termin składania wniosków o przyjęcie do klas 1 w szkołach podstawowych został wydłużony do 15.04. 2020r. (termin uzupełniający 4-8.05.2020 r. )

Termin składania wniosków o przyjęcie  do klas sportowych (kl.1, kl.4) został wydłużony do 15.04.2020r. Egzaminy do klas sportowych odbędą się po przywróceniu zwykłej działalności szkoły.

Kryteria rekrutacji, informacje dot. niezbędnych dokumentów, wykaz obwodów dostępne są na stronie  internetowej.

Ze względu na stan epidemii koronawirusa, w celu ograniczenia w procesie rekrutacji do niezbędnego minimum kontaktu rodziców z pracownikami szkoły, wnioski można  pobrać i składać w wersji elektronicznej na niżej podany  adres poczty elektronicznej:

Prosimy  o bieżące śledzenie komunikatów w sprawie rekrutacji.

Zarządzenie Burmistrza Miasta Giżycka z dnia 30.03.2020 wraz z harmonogramem rekrutacji do klas I szkoły podstawowej 2020/2021

Dyrektor SP4

mgr Bartosz Orczyc - Musiałek

REKRUTACJA DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO, KLAS PIERWSZYCH ORAZ KLASY CZWARTEJ ŻEGLARSKIEJ - 16.03.2020

W czasie zamknięcia szkoły Rodzice dzieci zainteresowanych przyjęciem do oddziału przedszkolnego (zerówki), klasy pierwszej ogólnej lub sportowej, lub klasy czwartej sportowej, przysyłają na adres - imię i nazwisko dziecka - imiona i nazwiska opiekunów prawnych - adres zamieszkania - numer tel. do kontaktu - oddział do którego rodzic zapisuje dziecko: oddział przedszkolny/ klasa pierwsza ogólna/ klasa pierwsza sportowa/ klasa czwarta sportowa Z chwilą odwołania zawieszenia zajęć w szkole sekretarz skontaktuje się z telefonicznie z rodzicami, którzy przesłali powyższe informacje.

W czasie zamknięcia szkoły Rodzice dzieci zainteresowanych przyjęciem do oddziału przedszkolnego (zerówki), klasy pierwszej ogólnej lub sportowej, lub klasy czwartej sportowej, przysyłają na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. następujące dane:

- imię i nazwisko dziecka
- imiona i nazwiska opiekunów prawnych
- adres zamieszkania
- numer tel. do kontaktu

Informacja dla rodziców i prawnych opiekunów w sprawie rekrutacji do przedszkoli miejskich i szkół podstawowych na rok szkolny 2020/21

Rekrutacja 2020/2021

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Giżycku informuje, że w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2020/2021 prowadzony jest nabór kandydatów do oddziału klasy I o profilu sportowym pływanie.

Dokumenty rekrutacyjne do klasy I ogólnej i o profiku sportowym :

1. Kandydat zamieszkały w obwodzie szkoły

2. Kandydat zamieszkały poza obwodem szkoły

Oświadczenia

Dokument zawiera następujące oświadczenia:
- o uczęszczaniu rodzeństwa do Szkoły Podstawowej nr 4 w Giżycku
- o kontynuowaniu nauki
- o miejscu pracy rodzica w obwodzie szkoły
- o miejscu zamieszkania krewnych dziecka
- o uczęszczaniu rodzeństwa do przedszkola położonego w obwodzie szkoły
- rodzica o byciu absolwentem szkoły
- potwierdzenie woli zapisu dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej, do której zostało zakwalifikowane

Dokumenty rekrutacyjne do oddziału przedszkolnego

Dokument zawiera następujące oświadczenia:
- dotyczące rodziny wielodzietnej
- o samotnym wychowywaniu dziecka
- o uczęszczaniu rodzeństwa do Szkoły Podstawowej nr 4 w Giżycku
- o zamieszkaniu w obwodzie szkoły
- o pracy lub prowadzeniu działalności gospodarczej w obwodzie szkoły
- potwierdzenie woli zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego ,do którego zostało zakwalifikowane

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Giżycku informuje, że w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2020/2021 prowadzony jest nabór kandydatów do odziału klasy IV o profilu sportowym żeglarstwo.

Dokumenty rekrutacyjne do klasy IV sportowej o profilu żeglarstwo

1. Kandydat zamieszkały w obwodzie szkoły
    Zgłoszenie dziecka do szkoły do klasy IV sportowej.
  2. Kandydat zamieszkały poza obwodem szkoły
    Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły do klasy IV sportowej.
  3. Harmonogram rekkrutacji do klasy IV sportowej
  4. Regulamin rekrutacji uczniów do klasy Iv sportowej
  • Oświadczenia
  • Dokument zawiera następujące oświadczenia:
  • - o uczęszczaniu rodzeństwa do Szkoły Podstawowej nr 4 w Giżycku
    - o kontynuowaniu nauki